نمایندگی سمعک فوناک

 

شرکت فوناک بزرگترین برند سمعک در سطح جهانی می باشد. این شرکت در سال 1947 در زوریخ سوییس تاسیس شد و به سرعت تبدیل به شرکت پیشرو در زمینه تولید سمعک گردید. در سال 1985 بعد از افزودن برندهای دیگر، نامش را به Phonak Holding  AG تغییر داد. در سال 2007 این شرکت دوباره تغییر نام داد و با نام تجاری گروه Sonova فصل جدیدی را در زمینه طراحی سمعک شروع کرد.

 

امروزه سمعک فوناک، برند برتر شرکت Sonova می باشد و عمده شهرت آن به دلیل نوآوری در زمینه تکنولوژی و سمعک های دیجیتال می باشد. در سال 2017 شرکت فوناک اولین سمعک با قابلیت شارژ باتری را با نام Audeo B-R را معرفی کرد.و در سال 2018 اولین سمعک بلوتوثی با تمام امکانات را با نام Audeo Marvel به بازار معرفی کرد.

 

کلینیک شنوایی سنجی پل رومی دارای نمایندگی سمعک فوناک در تهران می باشد و آماده ارائه خدمات به مراجعه کنندگان در زمینه سمعک و وسایل کمک شنوایی فوناک و سایر خدمات این شرکت می باشد.

 

مدل های سمعک فوناک

 

سمعک های خانواده Audeo Marvel

 

بر اساس تکنولوژی جدید کمپانی Sonova یعنی تکنولوژی SWORD، سمعک های Audeo Marvel اولین سمعک هایی هستند که قادر به انتقال و استریم مستقیم صدا به صورت بی سیم به سمعک های هر دو گوش هم از گوشی هایی اندرویدی و هم iOS و سایر وسیله های بلوتوثی می باشد.تکنولوژی Marvel 2.0 که در سال 2019 ارائه گردید، منجر به بهبود ارتباط بلوتوثی مانند بهبود استریمینگ دو گوشی و اتصال همزمان به دو وسیله بلوتوثی شده است. علاوه بر این بر اساس تکنولوژی استریمی 2.4 GHZ، اکسسوری RogerDirect مزایای متعددی به کاربران سمعک Marvel در بهبود درک گفتار در محیط های نویزی به ویژه در فواصل دور ارائه می دهد.

 

سمعک های خانواده Audeo Marvel مزایا و امکانات متعددی برای کاربران به ارمغان آورده است که به برخی از آنها اشاره می کنیم:

 

استریم استریو بلوتوثی: استریم مستقیم صدا از آیفون، آیپد، MacOS، اندروید، ویندوز و هر وسیله صوتی بلوتوثی دیگر

 

تماس هندزفری به صورت استریو: برقراری تماس تلفنی از گوشی های بلوتوث دار و سرویس های VOIP مانند اسکایپ

 

استریم TV: سمعک Marvel می تواند از تلویزیون های بلوتوث دار به طور مستقیم صدا را دریافت نماید.

 

قابلیت شارژ: با باتری های قابل شارژ دیگر نیازی به خرید باتری نمی باشد و با یک بار شارژ باتری می تواند تمام روز بدون وقفه از سمعک استفاده کنید.

 

تنظیم از راه دور: سمعک های Marvel را می توان از راه دور توسط ادیولوژیست تنظیم کرد.

 

ضد رطوبت: همچون سایر سمعک های شرکت فوناک، سمعک های Marvel نیز درجه بندی IP68 بالایی دارند و در برابر رطوبت و آب مقاوم می باشند.

 

RogerDirect: کاربران می توانند صدا را از طریق میکروفون ریموت Roger به صورت مستقیم به سمعک انتقال دهند.

 

تکنولوژی سمعک فوناک

 

 تکنولوژی AutoSense OSTM 3.0 بر اساس هوش مصنوعی (AI) طراحی شده و منجر به شنیدن و درک بهتر گفتار در محیط های نویزی شده است.

 

نرم افزار های گوشی هوشمند: نرم افزار myPhonak به ادیولوژیست اجازه دسترسی به تنظیمات سمعک از راه دور را می دهد و ادیولوژیست می تواند از راه دور تنظینات مورد نیاز کاربر را اعمال نماید.

 

سمعک فوناک  Audeo B

 

سمعک های Audeo B فوناک اولین سمعک هایی با باتری های قابل شارژ لیتیم-یون می باشند و در سال 2016 عرضه شدند. بر اساس پلتفرم تکنولوژی Phonak Belong طراحی شده اند و با این سمعک با یک بار شارژ کامل می توان به مدت 24 ساعت در حالت عادی و 80 دقیقه به صورت استریمی وایرلسی استفاده کرد. این سمعک در 5 مدل ارائه می شود و همه آنها از نوع سمعک های RIC می باشد.

 

سمعک Virto B Titanium فوناک

 

این سمعک از سمعک های داخل گوشی می باشد که اندازه ظریف و کوچکتری نسبت به مدل های قبلی دارد.این سمعک قدرت بالا و از انجاییکه از جنس تیتانیوم می باشد وزن سبکی دارد و به راحتی در گوش قرار داده می شود. در مقایسه با پوسته های آکریلیک مرسوم، پوسته های تیتانیوم 15 برابر محکم تر و 50 درصد نازک تر هستند. پوسته نازک قابلیت قرارگیری عمقی تر سمعک در گوش را فراهم می کند. این سمعک برای کسانی که اولین بار از سمعک می خواهند استفاده کنند، گزینه ایده عالی می باشد.

 

سمعک Naida B فوناک

 

فوناک اولین سمعکش برای افراد با افت شنوایی شدید تا عمیق را در سال 1978 معرفی کرد. سمعک Phonak Naida B پنجمین نسل سمعک های سوپر پاور فوناک می باشد.

 

ویژگی های سمعک Naida B

 

بهبود درک گفتار با تکنولوژی VoiceStream دوگوشی

 

بهبود عملکرد شنوایی در محیط های نویزی: با اکسسوری میکروفون وایرلس Roger عملکرد شنوایی در محیط های نویزی و فواصل دور بهبود قابل توجهی می یابد.

 

قابلیت شارژ باتری در برخی مدل ها

 

سمعک Bolero B

 

سمعک Bolero B PR از سمعک های پشت گوشی می باشد که دارای تله کویل، دکمه ولوم، دکمه تغییر برنامه، پوشش مقاوم در برابر آب، حفاظت IP68 و باتری های قابل شارژ می باشد.

 

نمایندگی سمعک فوناک

 

سمعک های نامرئی Phonak Lyric

 

سمعک Lyric 3 از رده سمعک های نامرئی می باشد و توسط متخصص شنوایی درون گوش و نزدیک پرده گوش قرار داده می شود. این سمعک از آناتومی طبیعی گوش برای تقویت صدا کمک می گیرد و می توان آن را چندین ماه بدون نیاز به در آوردن از گوش در حین فعالیت های مختلف استفاده کرد.

 

گزینه های درمانی وزوز فوناک

 

سیستم بالانس وزوز فوناک به افراد وزوزی کمک می کند تا بتوانند صدای زنگ و دیگر صداها را از صدای وزوزشان تمایز دهند. اجزای این تکنولوژی شامل تولید کننده نویز در سمعک ها می باشد که باعث می شود توجه شما از وزوز منحرف شود. همچنین با نرم افزار ها و اکسسوری ها می توانید نوع و شدت صدای تولیدی را تغییر دهید.

 

نرم افزار  RemoteControl

 

نرم افزار گوشی هوشمند RemoteControl فوناک به کاربران اجازه کنترل تنظیمات سمعک از طریق گوشی هوشمند را فراهم می کند. این نرم افزار به منزله ریموت کنترل می باشد و با آن می توانید ولوم صدای سمعک و یا برنامه های شنوایی برای محیط های مختلف را تغییر دهید.