هر ساله شرکت هایی مانند سیگنیا (زیمنس)، اتیکن، ویدکس، فوناک و برندهای معتبر دیگر، محصولات جدید و تکنولوزی های ارتقا یافته شان را معرفی می کنند. در این بخش نگاه مختصری به نوآوری های تکنولوژی و جدیدترین سمعک ها در سال 2019 خواهیم پرداخت. برای دریافت اطلاعات در مورد قیمت سمعک ها میتوانید با همکاران ما تماس حاصل نمایید.

جدیدترین سمعک ها

 

جدیدترین سمعک ها

سمعک Styletto NX سیگنیا (زیمنس)

به تازگی، Signia یک سمعک با تکنولوژی بالا، ظریف و شیک به نام Styletto عرضه کرد. این سمعک در سه ترکیب رنگی مختلف گرانیت تیره و نقره ای، آبی کیهانی و رز طلایی و سفید برفی و رز طلایی موجود می باشد. در سمعک Styletto قالب سمعک های سنتی BTE (پشت گوشی) دیگر به شکل قدیمی و بزرگ وجود ندارد و از تیوب نازک و بی رنگی استفاده شده است که به سختی به وجود آن می توان پی برد.

طراحی شیک Styletto به گونه ای است که بیشتر شبیه اکسسوری و هدست های بلوتوث می باشد تا شبیه سمعک و جذابیت خاصی به این سمعک داده است. علاوه بر ظاهر شیک، Styletto با استفاده از پلتفرم NX، کیفیت صدای بی نظیری نیز تولید می کند. این سمعک از نوع سمعک هایی با قابلیت شارژ باتری می باشد و با 3 ساعت شارژ، می توانید به مدت 19 ساعت از سمعک استفاده کنید.

 

سمعک Livio IA استارکی

از سمعک های پشت گوشی استارکی می باشد که با تکنولوژی هوش مصنوعی عمل می کند و کیفیت صدای شفاف و فوق العاده ای فراهم می کند. این سمعک می تواند به صورت مستقیم و به صورت بی سیم به موبایل و TV و دیگر وسایل الکترونیکی وصل شود. این سمعک نسبت به مدل های قبلی از مدیریت نویز بهتری برخوردار است و درک گفتار عالی در محیط های نویزی دارد. نرم افزار گوشی هوشمند Livio اجازه کنترل بیشتر کاربر بر سمعک را فراهم می کند.

سنسورهای On-Board : (بررسی فشار خون و ضربان قلب و میزان حرارت بدن و…)

سنسورهای On-Board سمعک Livio به شما امکان می دهند فعالیت مغز و بدن را ردیابی و بررسی کنید. از این طریق می توانید سلامت کلی خود را کنترل کرده و خطر ابتلا به انواع بیماری ها را کاهش دهید.

ترجمه:

برنامه تلفن هوشمند استارکی می تواند گفتار را از زبان های مختلف ترجمه کند. سپس این ترجمه را به سمعک های شما ارسال می کند و شما می توانید به هر زبانی که ترجیح می دهید، آن را بشنوید. این ویژگی پیش از این در هیچ سمعکی وجود نداشت.

کمک به حفظ تعادل بدن:

از آنجاییکه افراد کم شنوا معمولا افراد مسن هستند و احتمال افتادن و زمین خوردنشان بالاست و از طرف دیگر برخی بیماری های کم شنوایی با مشکلات تعادلی نیز همراه است، سنسورهای On-Board می تواند دفعات زمین خوردن شما را ثبت کند. این ویژگی می تواند در دراز مدت شما را از موقعیت هایی که احتمال عدم تعادل و زمین خوردن وجود دارد، آگاه سازد و از وقوع آن پیشگیری کنید.

 

جدیدترین سمعک livio AI
جدیدترین سمعک Marvel phonak

سمعک جدید Marvel فوناک

اخیرا در سال 2019 فوناک جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی اش را که منجر به عملکرد عالی، درک گفتار و کیفیت فوق العاده سمعک می شود را معرفی کرد. Marvel پلتفرم جدیدی است که برای سمعک های مدل Audeo M طراحی شده است. ویژگی های که Marvel را متفاوت ساخته است در زیر آورده شده است:

AutoSense OS 3 : قابلیت AutoSense در سمعک های Marvel باعث ارائه کیفیت صدای بی نظیر، درک گفتار بهتر در حضور نویز، کاهش تقلا برای شنیدن و تجربه صدای غنی در حالت شنوایی استریمی می شود.

استریم وایرلس بلوتوثی:

می توانید از هر وسیله ای که بلوتوث دارد، صدا را به طور مستقیم به سمعک انتقال و استریم کنید.

میکروفون داخلی:  تماس های تلفنی را می توانید به صورت هندزفری از طریق گوشی های آیفون و اندرویدی از طریق سمعک پاسخ دهید.

قابلیت شارژ باتری: باتری این سمعک از نوع باتری های قابل شارژمی باشد و با یک بار شارژ می توانید یک روز کامل از سمعکتان استفاده کنید.

برنامه های گوشی هوشمند: با این برنامه ها، تنظیمات سمعک را می توانید شخصی سازی کنید، میزان صدا را تنظیم کنید و حتی مکالمات تلفنی را در زمان حال رونویسی کنید.

 

جدیدترین سمعک ها ی اتیکن: OPN

جدیدترین سمعک اتیکن می باشد که از پلتفرم جدید Velox بهره می برد و راحتی شنیداری و کیفیت صدای بهتری را فراهم می کند. این سمعک در مدل های مختلف همانند مدل نامرئی نیز موجود هست. نویز زمینه را به طور قابل توجهی کاهش و درک گفتار را بهبود می بخشد. برخی از ویژگی های این سمعک در زیر آورده شده است:

 • سمعک نامرئی
 • دریافت 360 درجه ای صدا
 • بهره مندی از پلتفرم Velox اتیکن
 • ایده آل برای افراد با افت شنوایی متوسط تا شدید
جدیدترین سمعک ها OPN Oticon
جدیدترین سمعک ها ی ویدکس

Evoke جدید ترین سمعک شرکت ویدکس

Evoke جدید ترین سمعک شرکت ویدکس می باشد که از هوش مصنوعی بهره می برد. این سمعک هوشمند می باشد و در طول زمان نیازهای شنوایی و محیط های شنواییتان را یاد می گیرد و به صورت خودکار سمعک را برای هر محیط متفاوت تنظیم می کند. ویژگی یادگیری Evoke به صورت پیوسته انجام می شود و اگر میزان شنوایی و ترجیحات شنوایی شما تغییر کند، سمعک خودش را با شرایط جدید اداپته می کند و بهترین صدا را برای کاربر فراهم می کند. Evoke اولین سمعک هوشمند واقعی در بین سمعک ها می باشد.

ویژگی های Evoke

یادگیری اتوماتیک (Machine Learning)

کیفیت صدای عالی

قابلیت تنظیم و شخصی سازی با نرم افزارهای گوشی های هوشمند

سازگار با گوشی های آیفون و استریم مستقیم صدا به سمعک

جدیدترین سمعک : سمعک Quattro ریساند

سمعک Quattro ریساند جدیدترین و مجهز به آخرین سطح تکنولوژی ریساند می باشد که در اوایل سال 2019 معرفی شد. این سمعک از مدل های RIC و ظریف می باشد و مجهز به پیشرفته ترین امکانات و ویژگی های نسل جدید ریساند می باشد. این سمعک نسبت به مدل های قبلی سرعت پردازش صدا و حافظه 2 برابر بیشتری دارد. علاوه براین تکنولوژی بلوتوثی جدید در این سمعک ها نسبت به مدل های قبلی 20 درصد مصرف باتری کمتری دارد. ویژگی های سمعک Quattro در زیر آورده شده است:

 • سیستم وایرلس ارتقا یافته سمعک
 • افزایش محدوده پویایی سمعک
 • ارائه صدای شفاف تر و طبیعی تر
 • افزایش پهنای باند فرکانس های بالاتر (تقویت صدا تا 9.5 کیلو هرتز)
 • تکنولوژی باتری های قابل شارژ لیتیوم یون با عملکرد شارژ سریع
 • بهترین سمعک با قابلیت شارژ باتری
 • سازگار با گوشی های آیفون و اندرویدی
 • دارای برنامه وزوز و درمان آن
جدیدترین سمعک Quattro