ویزیت سمعک در منزل

 

در کلینیک شنوایی سنجی پل رومی در طول سالیان دراز بر حسب تجربه به این نتیجه رسیدیم که امکان مراجعه همه افراد به کلینیک های شنوایی به دلایل مختلف اعم از مشکلات فردی یا مشکلات حمل و نقل میسر نمی باشد. بنابراین در راستای بهبود خدماتمان، بخش ویزیت سمعک در منزل را راه اندازی کردیم. امید است با اجرای این خدمات بتوانیم رضایت مراجعه کنندگان و مشتریان عزیزمان را جلب نماییم.

 

دلایل ارائه تجویز سمعک در منزل

 

در جوامع امروزی به ویژه در شهرهای بزرگ امکان تردد و رفت و آمد به کاری سخت و طاقت فرسا تبدیل شده است. علاوه بر این اکثر افراد کم شنوا را افرادی با سنین بالا تشکیل می دهند. و با توجه به اینکه ممکن است برخی از افراد مسن به دلایل گوناگون برای مثال بیماری های حرکتی قادر به مراجعه حضوری برای خرید سمعک نباشند، تجویز سمعک در منزل و بهره مندی افراد از شنیدن این حس بی نظیر امری ضروری می باشد.

 

هزینه تجویز سمعک در منزل

 

در کلینیک شنوایی سنجی پل رومی، تجویز سمعک در منزل جز خدمات خرید سمعک محسوب می شود و هیچ گونه هزینه ای بابت آن دریافت نمی گردد. بنابراین متقاضیان در مورد هزینه تجویز سمعک در منزل هیچ نگرانی نداشته باشند. همچنین در کلینیک سمعک پل رومی برای کاربرانی که سمعکشان را از مرکز ما خریداری کرده باشند، خدمات تنظیم سمعک از راه دور را با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته و به روز دنیا ارائه می شود و کاربران سمعک برای تنظیم مجدد سمعک نیازی به مراجعه به کلینیک پیدا نمی کنند.

 

قالب گیری گوش

 

بسته به نوع و میزان کم شنوایی و همچنین برای تجویز سمعک نامرئی و داخل گوشی، از گوش بیمار قالب گرفته می شود. در برخی موارد ممکن است نیازی به گرفتن قالب نباشد. در چنین مواردی تجویز سمعک در همان جلسه اول تجویز سمعک در منزل انجام می شود. در موارد دیگر قالب اولیه برای ساخت قالب ثانویه یا سمعک نامرئی به کلینیک شنوایی سنجی پل رومی ارسال می گردد.

 

تحویل و تنظیم سمعک در منزل

 

در این مرحله در جلسه دوم متخصص شنوایی سمعک را بر حسب میزان و نوع کم شنوایی فرد تنظیم و فیتینگ می کند و در صورت ناراضی بودن فرد از صدای سمعک تنظیمات آن را تغییراتی می دهد تا به حد رضایت بیمار برسد. این ها مواردی هست که در تجویز سمعک در منزل انجام می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایطتجویز سمعک در منزل می توانید با بخش پذیرش کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک پل رومی تماس برقرار کنید

 

مراحل انجام ویزیت سمعک در منزل :

 

در وهله اول شما با کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک پل رومی تماس گرفته و با کارشناسان مرکز برای تعیین وقت قبلی هماهنگ می کنید.

کارشناسان قسمت پذیریش کلینیک سنجش شنوایی و سمعک پل رومی با شما صحبت کرده و توضیحاتی در مورد نحوه تجویز سمعک در منزل به شما ارائه خواهند داد و آدرس و شماره تماس برای هماهنگی روز تجویز مشخص می شود . (هیچ هزینه اضافی تقبل نخواهید شد و ….)

پس از تعیین وقت قبلی متخصص شنوایی با دانش و تجربه بالا با دستگاه کاملا کالیبره و پیشرفته تست های شنوایی لازم برای تجویز سمعک در منزل را انجام می دهد.

بعد از مشخص شدن نوع و میزان کم شنوایی، متخصص شنوایی توضیحات و مشاوره لازم در مورد سمعک را به شما ارائه می دهد. و بر حسب نیازهای شنوایی و بودجه اختصاص داده شما، سمعک مناسب انتخاب می شود.

 

 

یکی از تفاوت هایی که مرکز سنجش شنوایی و سمعک پل رومی با مراکز دیگر دارد خدمات ویزیت در منزل می باشد که تا اتمام گارانتی طبق قرادادی که با شما امضا می شود حتی برای تنظیمات مجدد دیگر نیازی نیست فرد به کلینک مراجعه کند.

 

 

تعدادی از سوالاتی که در مورد ویزیت سمعک در منزل از ما می شود را ما در این قسمت توضیح خواهیم داد

در صورتی که شما از ما سمعک تهیه کنید تا زمانی که از آن سمعک شما استفاده میکنید ما در خدمت شما هستیم.

بسته به نوع تکنولوژی سمعک و برند سمعک بین 2 تا 10 میلیون متفاوت است

 

خیر ،متخصصین شنوایی تنها مراجع قانونی تجویز سمعک می باشند که تجویز سمعک به دستور آن ها صورت میگیرد

 

امروزه تقریبا میشود گفت که هیچ خطراتی افراد کم شنوایی که از سمعک استفاده میکنند را تهدید نمیکند اما اگر تجویز اشتباه از سوی افراد غیر متخصص انجام شود امکان آسیب شنوایی نیز وجود دارد

فقط کافیست با شماره تماس کلینیک سنجش شنوایی وسمعک تماس گرفته و هماهنگی لازم برای ویزیت سمعک در منزل انجام شود.

 

خیر،ویزیت سمعک در منزل در صورتی که شما سمعک تهیه کنید جز خدمات ما محسوب می شود و هیچ هزینه ی اضافی ندارد

بله با دستگاه های کاملا پورتابل و کالیبره تست شنوایی سنجی برای ویزیت سمعک در منزل انجام می شود.

 

معمولا متخصصین شنوایی از لحاظ آکادمیک کاملا آموزش دیده اند اما اگر این کار توسط یک غیر متخصص انجام شود امکان آسیب به پرده گوش وجود دارد

 

خیر، یکی از خدماتی که کلینیک سنجش شنوایی و سمعک پل رومی را از مراکز دیگر متمایز میکند حسن نیت در انجام خدمات می بشاد

 

معمولا سمعک ها امروزه 2 الی 3 سال گارانتی تعمیر دارند که در برخی مدل ها گارانتی تعویض  تا دو سال نیز شامل آن ها می شود