فروش اقساطی سمعک

کلینیک شنوایی سنجی سمعک پل رومی در راستای خدمت رسانی به مراجعه کنندگانی که پرداخت یک جا هزینه سمعک برایشان مشکل می باشد، خدمات فروش اقساطی سمعک را نیز به لیست خدمات خود افزوده است. در فروش اقساطی سمعک، مقداری از هزینه سمعک به صورت پیش پرداخت دریافت می گردد و باقی مانده آن به صورت اقساط ماهه دریافت می شود.

حس شنوایی یک از حس های مهم و اساسی انسان برای برقراری ارتباط با محیط می باشد. علاوه بر این بدون حس شنوایی ما قادر به یادگیری زبان و گفتار نیز نمی باشیم و در نتیجه از نظر یادگیری و تحصیل نیز دچار مشکل می شویم

.

برخی از افراد به صورت مادرزادی دارای مشکل شنوایی می باشند و برخی دیگر نیز در اثر بیماری های گوش مانند عفونت های گوش، منییر و … در سال های بعدی زندگی دچار کم شنوایی می شوند. قرارگیری در معرض اصوات بلند و کم شنوایی ناشی از افزایش سن (پیرگوشی) از علل دیگری می باشد که به حس شنوایی و گوش آسیب می رساند

 

با توجه به مطالب گفته شده در مورد حس شنوایی و اهمیت آن در زندگی روزمره، در صورت وجود کم شنوایی، جبران آن امری ضروری می باشد. سمعک نیز یک کالای پزشکی می باشد که با هدف بهبود شنوایی و جلوگیری از عوارض ناشی از کم شنوایی طراحی و ساخته شده است.

 

فروش اقساطی سمعک

فروش اقساطی سمعک

هزینه سمعک

سمعک های امروزی به دلیل راحتی، تکنولوژی ها و ویژگی های به کار رفته در آنها نسبتا دارای قیمت بالایی می باشند و با توجه آنکه بیمه های درمانی همه هزینه های آن را تقبل نمی کنند و بخشی از آن را پرداخت می نمایند، ممکن است بخشی از افراد جامعه در تهیه هزینه سمعک با مشکل مواجه شوند

خرید سمعک قسطی

کلینیک شنوایی سنجی سمعک پل رومی در راستای خدمت رسانی به مراجعه کنندگانی که پرداخت یک جا هزینه سمعک برایشان مشکل می باشد، خدمات فروش اقساطی سمعک را نیز به لیست خدمات خود افزوده است. در خرید اقساطی سمعک، مقداری از هزینه سمعک به صورت پیش پرداخت دریافت می گردد و باقی مانده آن به صورت اقساط ماهه دریافت می شود.

سمعک قسطی شامل چه سمعک هایی میباشد؟

فروش اقساطی سمعک شامل همه انواع سمعک های نامرئی، پشت گوشی و RIC به غیر از سمعک های رده پایه این مدل ها می باشد. و سمعک های رده متوسط و پیشرفته را می توان به صورت اقساط 3 تا 12 ماهه خریداری کرد. سمعک های رده پیشرفته به دلیل قیمت بالاتر دارای اقساط بلندتری می باشند که حداکثر 12 قسط می باشد. سمعک های رده های متوسط بر حسب رده و قیمت، اقساطشان از 3 تا 12 قسط می باشد.

شما میتوانید سمعک های زیر را بصورت قسطی از مرکز شنوایی سنجی و تجویز سمعک پل رومی تهیه نمایید:

  • سمعک های داخل گوشی
  • سمعک پشت گوشی
  • سمعک استخوانی
  •  

خرید اقساطی سمعک چه محدوده قیمتی از سمعک را شامل میشود؟

 

شرایط فروش سمعک اقساطی به قیمت سمعک ربطی نداشته و شامل تمامی سمعک ها با تمامی رنج قیمت سمعک میشود

و شرایط پرداخت هزینه سمعک قسطی برای تمامی محدوده قیمتی سمعک ها یکسان می باشد.

 

شرایط خرید اقساطی سمعک

 

شرایط خرید اقساطی سمعک بدین صورت می باشد که بعد از دریافت مشاوره و انتخاب سمعک، بخشی از هزینه سمعک به صورت نقد پرداخته می شود (حدود 50 درصد قیمت سمعک). و باقی مانده قیمت سمعک بر اساس نوع سمعک انتخابی اقساطی بین 3 تا 12 ماه را دارا می باشند.

لازم به ذکر است که در خرید اقساطی سمعک کلینیک شنوایی سنجی پل رومی، بهره ای بر روی قیمت سمعک به دلیل قسط بندی سمعک افزوده نمی شود و قیمت سمعک همان قیمت اعلام شده توسط شرکت مادر می باشد.