سمعک پل رومی نمایندگی سمعک اتیکن دانمارک

یکی از محبوب ترین و قدیمی ترین سمعک های حال حاضر دنیا اتیکن می باشد که خوشبختانه در کشور ما نیز این تمام مدل های این برند محبوب موجود است و در این قسمت ما اطلاعاتی تعدادی از سمعک های برند اتیکن دانمارک را که بسیار مورد تایید بوده اند را در اختیار شما قرار می دهیم.  کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک پل رومی دارای نمایندگی سمعک اتیکن در تهران میباشد. برای اطلاع از موجودی سمعک و همچنین قیمت سمعک میتوانید با شماره تماس های کلینیک تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما مشاوره لازم در این زمینه را به شما ارائه بدهند.

 

OPN اتیکن

یکی از جدیدترین سمعک های حال حاضر دنیا ساخت 2019 البته کمی گران قیمت

شاید افرادی که از سمعک استفاده میکنند در بسیاری از مجالس که صدا های بلند و نویز های زیادی وجود دارد قرار گرفته باشند که صدای دلخراشی توسط سمعک بشنوید. دیگر با تکنولوژی به کار رفته در سمعک opn اتیکن چنین مشکلی نخواهید داشت.

نمایندگی سمعک اتیکن

ترکیبی فوق العاده از هوش مصنوعی در سمعک

طراحی بسیار ظریف

دارای مدل های شارژی در سمعک های پشت گوشی

شارژ سریع به مدت 30 دقیقه برای استفاده تا 10 ساعت

اتصال مستقیم به وسایل جانبی هوشمند د مدل های پشت گوشی

 

برای اطلاعا از موجودی سمعک و همچنین قیمت سمعک میتوانید با شماره تماس های کلینیک تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما مشاوره لازم در این زمینه را به شما ارائه بدهند.

سمعک siya اتیکن

نمایندگی سمعک اتیکن

دیگر نیاز نیست تمرکز خود را از دست بدهید و با تمرکز بالا از تمام لحاظ زندگی خود لذت ببرید

همینطور مجهز به تکنولوژی هوش مصنوعی

یکی از بهترین سمعک های موجود در دنیا نسبت به سمعک های هم رده خود.

ویژگی های سمعک siya :

  • کیفیت بی نظیر صدا

  • اتصال مستقیم به گوشی آیفون در رده های پشت گوشی

  • کم کردن صدا های آزار دهنده و تکنولوژی ضد صوت بسیار قوی

  • در انواع شکل و مدل های مختلف

 

سمعک ALTA2 اتیکن

یکی دیگر از سمعک های هوشمند برند اتیکن سمعک alta 2 می باشد که با انواع تکنولوژی های به کار رفته یکی از سمعک های محبوب در کشور دانمارک شناخته شده است.

افرادی که علاوه بر کم شنوایی ،وزوز گوش دارند و تاثیری بسزایی در کیفیت زندگی آن ها داشته توصیه میکنیم از فناوری های این سمعک استفاده کنند.

 

سمعک DINAMO اتیکن

یکی از پیشرفته ترین سمعک های SUPER POWER که در دنیا ساخته و طراحی شده سمعک DIYNAMO اتیکن است.

فن آوری جدیدی که در سال 2016 برای این سمعک در نظر گرفته شد بر روی پردازش گفتار برای افرادی که کم شنوایی شدید تا عمیق دارند طراحی شده است.

 DINAMO در اندازه های کوچتر و همینطور در رنگ های مختلف موجود است.

سمعک DINAMO با باطری 13 کوچکترین سمعک SUPER POWER و پشت گوشی دنیا می باشد.

 

سمعک NERA2 اتیکن

یکی از پیشرفته ترین سمعک های حال حاضر در برند اتیکن دانمارک با فناوری BRAIN HEARING به مغز شما بیشتر از آنچه برای شنوایی طبیعی نیاز دارید را فراهم می کند.

دارای برنامه کنترل و توانبخشی وزوز

با این سمعک شما دیگر وزوز ی در گوش خود نخواهید داشت.

RIYA 2 اتیکن

با فناوری های بکار رفته در سمعک RIA 2 و تطبیق شنوایی و مغز شما با صدا های محیطی با یک سمعک کاملا فول دیجبتال یک حس جدیدی از شنوایی را تجربه کنید.

ما در این قسمت تعدادی از سمعک های نمایندگی اتیکن را برای اطلاعات شما قرار دادیم تا بتوانید با انتخاب درستی از نیاز های خود بهترین سمعک را خریداری کنید، البته ناگفته نماند نمایندگی سمعک اتیکن دارای تعداد بسیار زیادی سمعک می باشد که ما بهترین ها در تمامی رنج های قیمتی را برای شما در این قسمت توضیح دادیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و همنیطور قیمت سمعک های اتیکن میتوانید با کارشناسان کلینیک تماس حاصل فرمایید.