نمایندگی های زیادی در دنیا در تولید و اراعه سمعک فعالیت میکنند .و خشبختانه تمام سمعک های دنیا در کشور عزیزمان نیز وارد می شوند و تمام افراد کم شنوایی که به دنبال جدیدترین تکنولوژی حال حاضر دنیا هستند می توانند سمعک های موجود در خارج از کشور با قیمت بسیار پایین تری و خدمات بهتری تهیه کنید.

ما در این قسمت تعدادی از بهترین و معتبرترین نمایندگی های سمعک را که کلینیک شنوایی سنجی پل رومی با آن ها همکاری دارند در این قسمت برای شما معرفی میکنیم.

نمایندگی های سمعک:

نمایندگی سمعک زیمنس آلمان(سیگنیا) :

یکی از پر طرفدار ترین برند های سمعک که در دنیا و ایران وجود دارد.برند سمعک زیمنس آلمان می باشد.

امروزه سمعک های زیمنس آلمان تمامی تکنولوژی های روز دنیا را در انواع مدل های مختلف سمعک در خود جای داده اند،و امروزه رده های سمعک های زیمنس آلمان از مدل دیجتال پایه شروع میشود تا سمعک های هوشمند را در خود جای داده اند و در سال 2019 از سمعک فراهوشمند خود به زودی رونمایی میکند.

نمایندگی سمعک ویدکس دانمارک:

برند ویدکس دانمارک یکی از پرطرفدار ترین برند های حال حاضر دنیا و ایران معرفی میشود که در تمامی رده های سمعک از دبیجتال پایه تا فوق هوشمند در انواع شکل های مختلف موجود می باشد که البته سمعک جدید ویدکس به نام EVOKE که به عنوان یک سمعک فوق هوشمند واقعی معرفی شده است یکی از بهترین سمعک های حال حاظر دنیا با توجه به رضایت کاربران از سمعک میباشد که با قیمت بسیار معقول تمامی تکنولوژی های حال حاضر دنیا را در خود جای داده است.

نمایندگی سمعک اتیکن (دانمارک)

سمعک اتیکن را می توان یکی از قوی ترین و قدیمی ترین برند های حال حاضر دنیا معرفی کرده که خوشبختانه طی چند سال پیشرفت چشمگیری در حوزه سمعک و وسایل کمک شنوایی در دنیا داشته است و امسال توانست اولین سمعک فوق هوشمند خود را در دنیا معرفی کند و از رقبای خود پیشی بگیرد که در قسمت نمایندگی های سمعک تمامی مدل های این برند سمعک معرفی می شود.

 

نمایندگی سمعک یونیترون کانادا

سمعک یونیترون یکی از پر طرفدارن ترین سمعک های حال حاظر دنیا از لحاظ قیمت سمعک می باشد که توانسه پیشرفت چشم گیری در حوزه سمعک های فول دیجیتال داشته باشد.در قسمت نمایندگی های سمعک ما تمامی مدل های برند یونیترون کانادا را به شما معرفی میکنیم.

 

نمایندگی سمعک فوناک سوییس

برند سمعک فوناک و یونیترون تقریبا از یک خانواده محسوب می شوند و در تولید سمعک های با قدرت بالا در دنیا آوازه بلند برای کودکان و بزرگسالان را در کارنامه خود جای داده است.

جدیدترین سمعک فوق هوشمند فوناک به نام AUDIO MARVEL یک حرکت انقلابی چشم گیری در دنیای سمعک های فوق هوشمند ایجاد کرد و کیفیت فوق العاده این سمعک مدرن در دنیا با رقبای دیرینه رقابت بسیاری نزدیکی دارد.

نمایندگی سمعک ریساند دانمارک

از گروه سمعک های GN میتوان به برند سمعک ریساند اشاره کرد که در دسته سمعک های ضد آب برای تمامی مدل ها می باشد و خوشبختانه یکی از با امکانتا ترین سمعک های حال حاضر دنیا میباشد اما با توجه به مسایل داخلی موجود خدمات ضعیفی از این نمایندگی ما مشاهده کرده ایم و در وهله اول برای سمعک های ضد آب از مدل های مشابه از برند INTERTONE که از خانواده برند ریساند و ساخت کشور دانمارک می باشد استفاده میکنیم که خدماتی قابل ملاحضه و بسیاری خوبی را برای افراد با کاهش شنوایی اراعه میکند.جدیدترین سمعک برند ریساند که متاسفانه بدلیل خدمات منفی در کشور عزیزمان اراعه میشود و تا امروز این سمعک وارد کشور نشده است LINX QUATRRO را میتوان نام برد که بسیار سمعک فوق العده ای می باشد.