سمعک پل رومی نمایندگی سمعک ویدکس دانمارک

با توجه به پیشرفت تکولوژی سمعک ها در بازار جهانی نمایندگی های زیادی برای تولید سمعک به وجود آمدند اما در بازار رقابت بسیاری از این برند ها کاملا از رده رقابت به دلیل خدمات ضعیف و کیفیت پایین محصولات حذف شدند.

مرکز شنوایی سنجی و سمعک پل رومی (نوین سمعک) با تمامی برند های مطرح دنیا همکاری دارد و نمایندگی این برند ها در شمال تهران می باشد.

تعدادی از برند های مطرح در دنیا که تیم و کلینیک ما با آن ها همکاری مستقیم دارد.

نمایندگی سمعک ویدکس

 

یکی از بزرگترین برند های سمعک در دنیا با طیف گشترده ای از سمعک های دیجیتال و هوشمند در تمامی رده های قیمتی برای تمامی افراد با افت شنوایی سمعک های نامریی و پشت گوشی برای کودکان و بزرگسالان طراحی کرده است.

ما در این قسمت سعی داریم تعدادی از این تکنولوژی ها و سمعک ها را برای شما معرفی کنیم.

 

سمعک EVOKE ویدکس دانمارک

تکنولوژی EVOKE  ویدکس دانمارک از محصولات سال 2018 و سری سمعک های فوق هوشمند از نوع وایرلس می باشدکه در 4 رده کیفیتی در بازار موجود هستند. از لحاظ شکلی این سمعک ها هم به صورت نامریی هم به صورت پشت گوشی و مدل های قابل شارژ موجو هستند.

یکی از تکنولوژی های منحصر به فردی که در سمعک های EVOKE  وجود دارد SOUND SEENSE  نام دارد که قابلیت سازگاری و تطابق پیشرفته و اتوماتیک سمعک با محیط زندگی را فراهم می کند.

در سمعک های مدل پشت گوشی EVOKE  شما می توانید به صورت کاملا مستقیم و بدون نیاز به هیچ وسیله ی جانبی گوشی همراه آیفون خود را به سمعک متصل کنید و صدا های تلفن و موزیک را از خود سمعک دریافت کنید. برای گوشی های اندروید فعلن این تکنولوژی در سمعک های ویدکس وجود ندارد و برای اتصال نیاز به وسایل جانبی می باشد.

علاوه بر این در بقیه مدل های سمعک EVOKE شما می توانید به راحتی و با نصب EVOKE APP هم در گوشی اندروید هم در گوشی آیفون تنظیمات عمومی سمعک را در اختیار داشته باشید و به راحتی صدای سمعک را کم و زیاد کنید و یا تغییر برنامه بدهید و یا محیط های شنیداری خود را با سمعک منطبق کنید.

توجه داشته باشید اضافه شدن برنامه کاربردی SOCIAL  این امکان را به شما می دهد که در محیط های شلوغ راححتر بتوانید کلمات را بشنوید و درک کنید.

وضوح و شفافیت صدای بسیار بالا همینطور تعداد کانال و باند های فراوان و مدارات فیدبک گیری قوی و تکنولوژی هوشمندی بسیار قوی دلیل تمایز این سمعک از مدل های دیگر و گرفتن نمره 9.7 از 10 از انجمن جهانی شنوایی و وسایل کم شنوایی می باشد.

قیمت سمعک EVOKE

قیمت سمعک EVOKE  بسته به نوع شکل سمعک همینطور نوع مدل سمعک بسیار متفاوت بوده و بین 4 میلیون تا 10 ملیون تومان متغییر است .

 

سمعک UNIQUE ویدکس دانمارک

نمایندگی سمعک ویدکس

تکنولوژی UNIQUE ویدکس از محصولات سال 2015 می باشد که بعد از گشذت چند سال هنوز هم در رده سمعک های هوشمند واقعی با کیفیت صدا بالا قرار دارد،صدای کاملا طبیعی و شفاف و راحت،مجهز به جدیدترین و پیشرفته ترین مدارات کنترل نویز و باد ، مجهز به پیشرفته ترین مدارات ردیابی گفتار،دارای پوشش ضد رطوبت ، مجهز به برنامه سرکوب و توانبخشی وزوز از طریق صوت درمانی در برخی مدل ها و….

سمعک UNIQUE  یکی از سمعک های رده هوشمند مجسوب می شود که در تمامی اشکال مختلف پشت گوشی و داخل گوشی موجود است.

قیمت سمعک UNIQUE

قیمت سمعک UNIQUE  بسته به نوع شکل سمعک و رده سمعک بین 3میلیون تومان تا 8 میلیون تومان متغییر است.

سمعک MENU10 ویدکس دانمارک

یکی از محصولات سال 2018 کمپانی و نمایندگی ویدکس دانمارک که شامل تمام سمعک های رده پشت گوشی ،داخل گوشی و نامریی می باشد.

خلاصه ای از ویژگی های این سمعک که در رده سمعک های با قیمت متوسط قرار میگیرد.

دارای بالاترین تکنولوژی روز 2018 برای درک گفتار افراد

دارای تعداد کانال و باند های مناسب برای افراد کم شنوا

صدای کاملا شفاف و وضح بالا

مدار فیدبک گیری و ضد صوت قوی و کارآمد

 

قیمت سمعک MENU 10

قیمت این سمعک تقریبا در رده ها و شک های مختلف از 3 میلیون تومان تا 4 میلیون تومان می باشد.

 

 

سمعک UNIQUE 30

یکی دیگر از سمعک های جدید 2018 که هم به صورت وایرلس هم قیمت مناسب و کیفت خوبی دارد.

قیمت این سمعک در اشکال مختلف بین 2میلیون تا 3 میلیون می باشد.

سمعک ویدکس در مدل های و تکنولوژی های دیگر نیز موجود هستند ولی در بین تمامی سمعک مدل های یاد شده دارای محبوبیت فراون و کیفیت بیشتری هستند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع مختلف سمعک های ویدکس و همینطور قیمت سمعک های ویدکس از نمایندگی شمال تهران ویدکس دانمارک میتوانید با شماره تماس های مرکز ما تماس گرفته تا کارشناسان ما اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.