راه حل مناسب شنوایی باید مطابق با سبک زندگی، ترجیحات و نیازهای شما باشد. با موضوع انتخاب راه حل شنوایی مناسب و انتخاب سمعک مناسب همراه سمعک پل رومی باشید.

 

انتخاب سمعک مناسب – انتخاب راه حل شنوایی مناسب

 

شروع کار: ما فرایند را ساده می کنیم

 

پیدا کردن سمعک مناسب هنگامی که متخصص شنوایی اطرافتان باشد، کار اسان تری می باشد.

 

تشخیص نیازهای شنوایی شما برای انتخاب سمعک مناسب و تنظیم مناسب آن در یکی از کلینیک های معتبر شنوایی سنجی، می تواند به شما در خرید سمعک و استفاده صحیح از آن کمک کند.

 

اولین قدم برای خرید سمعک مناسب گفتگو و مشاوره با یکی از متخصصین شنوایی شروع می شود. متخصص شنوایی به صحبت های شما گوش می دهد و یک پروفایل شنوایی برای شما باز می کند تا محیط روزانه شنوایی، چالش های شنوایی و نیازهای ارتباطی شما ار شناسایی کرده و بتواند مناسب ترین سمعک را برای شما انتخاب کند.

 

حتما بخوانید:

راهنمای خرید سمعک

قیمت سمعک

 

شناخت نیازها و گزینه های مورد نیاز شما

 

به دلیل وجود امکانات و گزینه های کاربردی متعدد در سمعک های موجود، گاها انتخاب سمعک مناسب می تواند کار خسته کننده و طاقت فرسایی شود. برای بسیاری ، این روند ممکن است بسیار دلهره آور شود – انتخاب کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک مناسب، تشخیص تفاوت بین برندهای سمعک ، مدل ها ، تفاوت ها در قیمت سمعک و اطلاع در مورد نحوه عملکرد سمعک ها در محیط های شنوایی مختلف.

 

انجام تست و شروع درمان

 

تحقیقات نشان می دهد که بیشتر افراد به طور متوسط هفت سال از زمانی که متوجه کم شنوایی خود می شوند تا زمان تصمیم گیری برای خرید سمعک، تعلل می کنند. و تنها 25٪ از افرادی که می توانند از درمان بهره مند شوند ، سرانجام اقدام به خرید سمعک و استفاده از آن می کنند. تا زمانی که به دنبال راه حل و درمان نباشیم ، بیشتر افراد از مکانیسم های تدافعی مانند بالا بردن حجم صدا، اجتناب از محیط هایی با صداهای پس زمینه بلند و یا به سادگی در خانه ماندن و انزوا از موقعیت های اجتماعی استفاده می کنند.

 

با گذشت زمان و عدم درمان کم شنوایی، مغزهایمان به شنیدن صدای کمتری عادت می کنند. این کار باعث می شود که وقتی دوباره شروع به استفاده از سمعک می کنیم، فرایند عادت پذیری و تطبیق با صدای سمعک دشوارتر و زمانبر تر شود. به همین دلیل، باید بلافاصله پس از ابتلا به کم شنوایی، درمان را شروع کنید.

 

کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک پل رومی با کادر مجرب خود آماده ارائه مشاوره شنوایی و راهنمایی در مورد انواع برندهای سمعک و قیمت های متنوع آن می باشد.

 

گرفتن نوبت برای انجام تست شنوایی

 

انتخاب سمعک مناسب اغلب پیچیده تر از انتخاب فقط یک دستگاه خاص می باشد. در واقع ، حتی ممکن است بیش از یک برند یا مدلی پیدا کنید که برای کم شنوایی شخصی شما مناسب باشد. به همین دلیل ، در کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک پل رومی، ما معتقدیم که مهمترین مؤلفه در خرید سمعک ، یافتن متخصص شنوایی مجرب و حرفه ای می باشد.

 

در بسیاری از کلینیک ها و ارائه دهندگان مختلف، سمعک در دسترس می باشد، بنابراین دانستن اینکه کدام ارائه دهنده بهترین سمعک را تجویز خواهد کرد، برای شما دشوار می باشد. به همین دلیل همکاری با یکی از مشاوران شنوایی سمعک پل رومی می تواند به شما کمک می کند. ما می توانیم روند شما را طی کنیم و به شما کمک کنیم تصمیم بگیرید که به دنبال چه چیزی هستید ، چه چیزهایی را می خواهید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انتخاب سمعک مناسب می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

مطالب پیشنهادی:

 

تجویز سمعک در منزل

سمعک اقساطی بدون بهره

بیمه سمعک

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *